Cele Funduszu:

Podstawowym celem Funduszu Wspierania Rehabilitacji Paralotniarzy jest pomoc w uniesieniu kosztów rehabilitacji powypadkowej pilotów paralotni.

Z pomocy Funduszu może korzystać każdy, kto uległ wypadkowi podczas uprawiania sportu paralotniowego, niezależnie od posiadanego stopnia wyszkolenia, czy przynależności do klubu, czy organizacji skupiających paralotniarzy.

Fundusz może również udzielać wsparcia osobom, które nigdy nie były Darczyńcami Funduszu, ale, w wyniku wypadku paralotniowego znalazły się w sytuacji, gdy statutowa pomoc Funduszu jest im potrzebna.

Fundusz jest dobrowolną formą zbiórki pieniędzy. Wpłacanie jakichkolwiek kwot na jego konto nie upoważnia do jakichkolwiek przywilejów.

W szczególności, bycie Darczyńcą Funduszu nie jest żadnym atutem w sytuacji, gdy potrzebujących jest więcej, niż środków. W takim wypadku pomoc udzielana będzie proporcjonalnie do potrzeb wszystkich poszkodowanych, którym Fundusz zdecydował się pomagać, proporcjonalnie do możliwości finansowych Funduszu.

 

Prosimy o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w sprawie uzykania wsparcia.